Podwykonawcy

Zestawienie zgłoszonych Podwykonawców, Usługodawców i Dostawców:

  1. GEO-MI Pracownia Geologiczna Michał Małuszyński, ul. Grażyny 16, lok. 14, 93­-309 Łódź – Usługodawca
  2. Lenst Sp. z o.o. ul. Gen. Józefa Zajączka 24/2, 01-510 Warszawa – Usługodawca
  3. Firma Geodezyjno – Kartograficzna Radian, Jana Henryka Dąbrowskiego 28/lok. 4, 15-872 Białystok – Usługodawca
  4. TransEko Sp.j. Brzeziński, Dybicz, Szagała, ul. Śniadeckich 20/13, 00-656 Warszawa- Usługodawca
  5. ARCHEOSERVICE MGR PAWEŁ OWCZAREK, adres: Jadwinin 32C, 95-200 Pabianice- Usługodawca
  6. Trans-Kop” Usługi Transportowe i Drogowe Jarosław Jackiewicz, ul, Przemysłowa 3, 16-100 Sokółka – Podwykonawca
  7. ŁUKTEL Sp. z o.o. ul. Księdza Jana Twardowskiego 4A, 15-170 Białystok – Podwykonawca
  8. INFRA INSTAL Sp. z o.o., adres: ul. Adama Mickiewicza 226, 17-100 Bielsk Podlaski- Podwykonawca
  9. GEOBART Usługi Geodezyjne Bartosz Wojtkowski, adres: ul. J. K. Branickiego 35, 15-085 Białystok – Usługodawca
  10. TOBAS Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 15/28; 15-661 Białystok – Podwykonawca
  11. INVEST BLOCK Sp. z o.o., Rynek Zygmunta Augusta nr 27/3, 16-300 Augustów – Podwykonawca
  12. B2 Sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa – Podwykonawca
  13. MAWI – WIŚNIEWSKI ANDRZEJ, ul. Leśnikowska 41, 18-100 Łapy – Podwykonawca
  14. AARSLEFF Sp. z o.o., ul. Aleja Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa – Podwykonawca
  15. ELNAT Ewa Markowska, Krupniki, ul. Węgierska 73, 16-070 Choroszcz – Podwykonawca
  16. Zakład Produkcji Kruszyw Rupińscy Spółka Jawna z siedzibą w Szumowie 918-305, przy ul. Przemysłowej 28 – Dostawca
  17. Konsrocjum: G4Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, ul. Klonowa 55 lok 6, 25-553 Kielce oraz UNIMEX Paryska Sp.j z siedzibą w Szepietowie, ul. Nowy Świat 1, 18-210 Szepietowo – Dostawca
  18. „AKADU” Paweł Dubowski, adres: 16-070 Choroszcz, Barszczewo nr 86E – Podwykonawca
  19. VIACON POLSKA Sp. z o.o. adres: ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna – Dostawca
  20. Firma Usługowo Budowlana Ewelina Wróblewska – Jekataryńczuk, adres: ul. Wiadukt 5B lok. 86. 15-327 Białystok – Dostawca
  21. TOBAS Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Armii Krajowej 15/28; 15-661 Białystok – Dalszy Usługodawca
  22. ALPIDA Sp. z o.o. adres: ul. Franciszka Klimczaka nr 20, lok. 86, 02-797 Warszawa – Dostawca
  23. TOTAL TRANS Przemysław Misiuk, adres: Nałogi 14, 17-100 Bielsk Podlaski – Dostawca
  24. RAK-BUD Raczkowscy, adres: ul. Przemysłowa 6, 16-001 Kleosin – Dostawca
  25. EMP Emilia Prokopiuk, adres: Sienkiewicze 51, 16-070 Sienkiewicze – Dostawca
  26. Confirme Sp. z o.o., adres: ul Postępu 13 lok. 3, 02-676 Warszawa – Dostawca
  27. PTHU „HALINA” Zdzisław Szymoniak; adres: Nowe Zalesie 4, 18-210 Szepietowo – Usługodawca
  28. GEOINFRA Sp. z o.o. adres: ul. Flisaków 1 lok. 18; 03-043 Warszawa- Usługodawca
  29. CEMEX POLSKA Sp. z o.o. w Warszawie, adres: ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa – Dostawca
  30. MENARD Sp. z o.o., adres : ul. Bonifaterska 17, 00-203 Warszawa – Podwykonawca

Na stronie internetowej GDDKiA uruchomiony został „Serwis dla Podwykonawców”, poniżej link:

Serwis dla Podwykonawców